לוח מגזין

טופס פתיחת קפסולה

במסגרת המיזם “מחוברים לשימור המקום”, אנו מזמינים אתכם/ן להציע מקומות לפתיחת קפסולות חדשות ו/או השלמת מידע בקפסולות קיימות. ראה/י קישור לטופס ב”מחוברים לשימור” שבתפריט האנכי. הפנייה לטופס פתיחת קפסולה
admin
05/08/2022

תושבי קיבוצים, מושבים וההתיישבות הכפרית!

אנו, חברי קבוצת אבני מורשת, מזמינים אתכם ואתכן לפעול איתנו במיזם חדש – “מחוברים לשימור המקום”. במיזם זה, אנו פועלים בסביבה חדשנית ומחברים ביחד אתכם/כן, את תושבי היישוב ואת הציבור במדינה למורשת המוחשית שנמצאת ביישוב שלכם. אנו זקוקים לצלמים/ות, לכותבים/ות, לאנשים ונשים שמחוברים להיסטוריה של היישוב ותושבים שאכפת להם. לפרטים (עוד...)
admin
26/06/2022

עדכון מצגות

מעת לעת אנו מעדכנים את התכנים והתמונות במצגות. מועד הפקת המצגות המעודכנות מתפרסם בדף האחרון של כל מצגת. אנו לא אחראים לתכנים ישנים ולא עדכניים, שמתפרסמים ללא אישורנו מחוץ לאתר “מגזין אבני מורשת”
admin
09/06/2022

חוק זכויות יוצרים

אנו מכבדים את זכויותיהם של בעלי זכויות יוצרים ומשקיעים מאמצים באיתור בעלי זכויות יוצרים לצורך שימוש בחומרים המופיעים באתר. השימוש נעשה על פי סעיף 27א לחוק זכויות יוצרים תשס”ח-2007, ואם לדעתכם נפגעה זכותכם כבעלים של זכויות יוצרים בחומר המופיע באתר זה, הנכם רשאים לפנות לדוא”ל info@hamoreshet.org.il בבקשה לחדול מהשימוש ביצירה, (עוד...)
admin
27/12/2020
-------- אהבתם - שתפו -------